Highlights

Highlights 2017

Tak jsem se rozhodla, že budu šťastná. Někdy je složitý si něco takovýho slíbit, natož to splnit. V loňském roce se toho stalo opravdu hodně a nějak mi ty pěkný chvíle začínají splývat dohromady a horších dnů si pamatuju víc než těch hezkých.
Rozhodla jsem se udělat si rubriku, kam budu psát hlavní myšlenky (highlights) a vše co mi dělá radost. Jak zážitky, tak i věci hmotné. Protože na to přesně chci vzpomínat, až zase za rok budu přemýšlet o tom, jak to rychle uteklo a že jsem zase nic nezažila. A jak vypadal rok 2017?
Co mi loni dělalo opravdu radost, bylo jednoznačně cestování. Pokud jsou nějaké problémy, cestování je prostě lék. V italských dolomitech jsme si nádherně zalyžovali, podívali se na zimní benátky, Byli nespočetněkrát ve Vídni, vyrazili k moři do Chorvatska, procházeli se v Los Angeleském chodníku slavy, nakupovali jsme hůlky u Olivandera v Hollywoodském Univarsal studiu, vsadili si dolar na automatech ve Vegas, viděli dechberoucí Grand Canyon, Antalope Canyon, Horseshoe Band, Monument Valley, projeli se po známé road 66, po vlastních rukách a z posledních sil jsme vylezli na jednu z nejtěžších tamních stezek – Angeles landing, koupali se v tichém oceánu, dali jsme si milkshake v tématické restauraci jako z pomády a poslouchali dva magory, kteří nám u hollywood sign zazpívali znělky snad všech filmových společostí. 

Proto budu letos pokračovat a objevovat nový nádherný místa. Už teď máme naplánovaný fakt zajímavý výlety a tentokrát obětuju nepohodlí a zrcadlovku prostě vezmu. Slovinsko, Řím, Neapol, Pompeje, Berlin, Amsterdam a samozřejmě i výlety tady u nás. No jsem zvědavá, kolik toho doopravdy stihneme.
Další věcí jsou kulturní akce – koncerty, festivaly, divadla… Ani nevím kolik toho letos bude, ale lístků už máme teda víc než dost. Miluju focení a letos bych se na to chtěla víc zaměřit, už jen proto, abych měla na všechno hezký vzpomínku.

Na závěr toho všeho bych si asi mohla slíbit, že budu tento rok lepší než loni. V čemkoliv.  Ale ne, není to novoroční předsevzetí! 😀 Jen o sobě vím, že jsem občas až moc protivná, občas hodně citlivka, a že dokážu mnohem víc, když se fakt snažím. Doufám, že se mi letos povede hodně nových projektů, které plánuju (ať už je to focení na fotoboanku Shutterstock, tento blog, trička a tašky, který chci letos pořádně rozjet a samozřejmě ať to vydělá i nějaký ty peníze a mám za co jezdít na výlety :D)

Přeju pěknej novej rok každýmu, ikdyž se tak občas nechovám.

Facebook Comments

No Comments Found

Leave a Reply