Lifestyle

Miluju výšivku…

Je to tak, propadla jsem tomu. Už je to nějakej ten pátek, co se na trhu začalo objevovat množství vyšívaných věcí. Vyšívané bundy, vyšívané tašky, vyšívané kalhoty… Čekám, kdy přijde vyšívaný toaleťák.

Shodou okolností mi do firmy koupili novou hračku. Vyšívací stroj! Takže když nebudu líná (a já si slíbila že líná nebudu), tak si můžu vyšít cokoliv kamkoliv. Samozřejmě mi to občas trvá 6 hodin a spousti nadávek, ale nakonec to stojí za to, protože to jsou výrobky, které mají hodnotu. Protože jsou vyrobené mnou a s láskou…

První, co jsem chtěla vyšívat už jakou dobu, byla taška… Folklorně inspirovaná taška, kterou nosím, když razíme v krojích a potřebujeme někam schovat osobní věci (a těch je většinou hodně).

 

Samozřejmě iniciály nesmí chybět! Co kdyby mi tašku někdo ukradl?

Další „pošitá“ věc z mé dílny jsou tyto botky. Opět inspirované folklorním vzorem (No uznávám, ani jeden výrobek nevypadá extra folklorně, ale šlo mi spíš o to udělat to podobně, přesto jinak.)

  

jsem otevřená novým výzvám, pokud by někdo chtěl zkusit vyšít něco pěkného (samozřejmě i nepěkného, proti gustu…), budu ráda! 🙂

 

Facebook Comments

No Comments Found

Leave a Reply