Lifestyle

Závislost!

Ahoj, jmenuji se Míša a jsem závislák.

Lidi sou dnes závislí na kde čem. V poslední době hlavně na svých mobilních zařízeních a sociálních sítích. Jsem taky jeden z těch případů. ALE. Facebook ani Twitter nejsou ty stránky, bez kterých bych nepřežila (Fajn, přiznávám že na FB – hlavně spíš na messengeru – jsem aktivní víceméně pořád… Ale umím ho vypnout a neřešit. Klidně i několik dní. Promiň mami. Ozvu se.).

Zmiňovala jsem se, že jsem tak trošku magor do tvoření, vaření, a všech blbostí, které mají v nadpisu „How to make…“? Tak jsem. Proto je moje top stránka P – I – N – T – E – R – E – S – T. 

Ne, není to divný. Ne, určitě nejsem jediná. Až se jednou dostanu na skupinovou terapii, tak doufám v kolektiv s podobným okruhem zájmů. Pinterest je podle mě stránka úplně pro každého. Ať se někdo zajímá o jakoukoliv tvorbu, citáty, auta, zvířata nebo třeba cestování.
Od doby co jsem si založila účet jsem si vytvořila účet, jsem vytvořila 54 nástěnek a připla (pro mě) neuvěřitelných 3 489 pinů! Některé z nich jsem si raději zamkla (protože je vám po nich prd… 😀 ), ale s většinou z nich se veřejně dělím a sleduju, jak je ostatní taky připínají. Asi by bylo dobrý říct co vlastně na pinterestu sleduju. Tak to je jednoduchý. Všechno. V praxi to vypadá asi takto – „Jé, budu péct dort na narozeniny“ *nová složka dorty*… „Pojedeme na dovolenou“ *nová složka TRAVEL*… „Umřela mi dvacátá kytka!“ *nová složka nenáročné a umělé květiny*. Ano, dělám si složku na každou blbosti co mě zrovna napadne.  Mám velkou složku s dětma (pochop jako dětský pokojíčky, a nápady… jen pro pořádek.), obsáhlou svatební složku, plány domů a zahrad co se mi líbí nebo i střihy na šití šatů. To všechno pro případ, že bych to jednoho krásného dne využila. To přece dělá spousta holek, ne? Ale buďme realisti. Jsem ráda, že jsem si to všechno uložila a teď to můžu nabízet kamarádkám, které se už do dospělosti dostaly.  To se MNĚ stát ještě opravdu nemůže.
Kdybych někoho mohla inspirovat (samozřejmě tím, co jsem jen našla, nevytvořila…) tak budu ráda.
https://cz.pinterest.com/mishelle0louney/
Ps: Jak se říká závislákům na pinterestu? Pinďa? Tak sem asi Pinďa.
Facebook Comments

No Comments Found

Leave a Reply