Home decor Lifestyle tvoření Ze života

Adventní “věnec” – Christmas Pinterest inspo

Kdo už přemýšlí nad letošním adventním věncem (nebo poslední roky spíš “adventním uskupení 4 svíček jakéhokoliv tvaru” ) ? Já rozhodně jo, protože ta příští neděle už bude adventní. 
Ač se snažím každý rok tu přípravu na Vánoce odkládat, dárky vybírat co nejvíce přes net (abych se vyhnula přecpaným obchodům) a snažím se nepouštět si ty koledy při práci, tak už to oficiálně bude vánoční nálada bez otázek “ti hrabe??? TY UŽ TEĎ PŘEMÝŠLÍŠ NAD VÁNOCEMA???”. 


Takže období pečení, zdobení, balení, nadávání na fronty, uklízení a dekorování. A jednou z těch must have věcí v každé domácnosti je adventní věnec. 
A protože jsem fanda scandi stylu (okej, někdy i modern farmhouse, industrial nebo lehce rustic :D) a snažím se vše dělat decentně, našla jsem si na pinterestu pár srdcovek. 
Moje oblíbená kombinace je dřevo a něco zeleného (jehličí, eukalyptus,  mech…). K této kombinaci se hodí i sklo, což se vlastně hodí k většině věcí. Černá a bílá jsou barvy minimalismu.
A jako dekorace bych použila něco jednoduchého v těchto barvách nebo z přírodních materiálů. Za mě nejlepší kůra, korek, plátno, šišky, ořechy nebo výše zmíněná zeleň.
Je sice pravda, že to nejsou úplně vánoční barvy a ještě do nedávna jsem preferovala vánoční kombinaci červená & zlatá. Každopádně časy se mění a stejně tak moje názory na to, co je hezký.   
Dnes už je běžné mít růžový stromek, nebo třeba celý bíly (nebo černý) (to sakra strašně chci!) Komu by vánoční atmosféra fakt chyběla , tak jednu pestrou barvu je možné použít i k této kombinaci barev a materiálů. Například červená mašle.

Já už adventní “svícen” na letošní rok mám. Ale tato inspirace tu prostě nesmí chybět.

Glad första advent! Hyvää ensimmäistä adventtia! Happy first advent! Had a great time yesterday. Slept late this morning! Toddler slept over at my mum so picking up him a bit later missing him so! But now time for my morning coffee have a wonderful Sunday everyone! #julfinthemma #julen2015 #förstaadvent #förstaadvent2015 by lukindae73 Beautiful Examples Of Scandinavian-Style Christmas Decorations / tray with white candles .

Trädgårdsflow: november 2012So pretty. Scandi-style. Candles in bottles with greenery.

 Vergangene Woche erhielt ich eine lustige WhatsApp. Ach übrigens: Ein Psychiater hat heute Morgen im Fernsehen gesagt, dass...

***Elehandmade*** Креативные идеи и МК10 ideed esimeseks advendiks — kaunista oma kodu! - Moodnekodu.ee

Celebrate the season with intention, by making this beautiful centerpiece. How to Make an Advent Wreath, DIY Advent Wreath, Modern Advent Wreath, by @CraftivityD #advent #wreath #christmas50 idées originales et minimalistes pour décorer son intérieur en fin d'année | ElleMixe

 

Facebook Comments

No Comments Found

Leave a Reply